کمان

تفنگ پی سی پی رکسی مکس دست دوم - کمان

 • افزودن به علاقه‌مندی 1765 بازدید9,900,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 1828 بازدید24,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 2208 بازدید18,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 2798 بازدید15,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 1824 بازدیدتماس بگیرید
 • تفنگ پی سی پی رکسی مکس دست دوم

  مشخصات، قیمت و خرید تفنگ پی سی پی رکسی مکس دست دوم

  کشورهای ترکیه ای، در زمینه ساخت و فروش تفنگ pcp یک بازار فعال را در اختیار گرفته اند، اسلحه شکاری رکسی مکس، یکی از انتخاب های عالی و پرفروش این شرکت است که از فناوری های پیشرفته cnc استفاده کرده و خط تولید گسترده ای را در زمینه عرضه انواع اسلحه های شکاری گرم و پنوماتیک دارد؛ در واقع اگر می خواهید با هزینه کم تر، یک تفنگ pcp اورجینال و با کیفیت خریداری کنید؛ می توان روی محصولات این شرکت حساب کرد.مدل های زیادی از بازار فروش این شرکت در ایران عرضه شده اند. قیمت تفنگ pcp رکسی مکس دست دوم نیز نسبت به نمونه های هم رده بسیار کم تر است و این یک امتیاز خارق العاده محسوب می گردد. در بحث خرید این تفنگ ه، تعداد تغییرات ولوم تغییر قدرت، محدوده تنظیم، سرعت اولیه شلیک اسلحه شکاری، توان خروجی و کالیبر مهم است.

  فروش تفنگ بادی pcp برند رکسی مکس

  بهتر است تفنگ pcp شما وزن کم تری داشته باشد که بتوانید با راحتی هرچه تمام تر آن را حمل کنید. موضوع مهم در مورد خرید تفنگ بادی pcp استوک، توجه به اصالت برند است. گاهی نمونه های درجه چند به نام تفنگ های اصل و اورجینال مانند محصولات رکسیمکس عرضه می شوند که قطعا خرید آن ها یک ریسک بزرگ است.در بحث خرید تفنگ pcp دست دوم ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که میزان ماندگاری ساختار پنوماتیک چقدر است؟ آیا پنوماتیک مورد استفاده در تفنگ پی سی پی رکسی مکس دست دوم و یا مدل های استوک، توان لازم را برای استفاده چند ساله دارد؟این بستگی به عوامل زیادی دارد، ساخت و مدل اسلحه، میزان هوای آن، مسافتی که در آن شلیک می کنید و غیره... اما نگران همه اینها نباشید زیرا تفنگ های بادی PCP دارای یک سنج هستند که به شما نشان می دهد چقدر چقدر است. هوا در ذخیره است بسیاری از این سنج ها دارای کد رنگی هستند، سبز خوب است زرد قابل قبول است و قرمز به معنای زمان شارژ مجدد است.

  تفنگ رکسی مکس استوک و دست دوم

  بازار تفنگ های رکسی مکس گسترده است؛ مدل های رکسیمکس تورمنتا، ایپکس سنتتیک بلک، سنتتیک برون، ترون و ... از جمله بهترین نمونه های پیش و رو هستند که از نظر طراحی، آرگونومی و ساختار، یک انتخاب بسیار عالی و منطقی محسوب می شوند؛ شما می توانید آن ها را بر اساس گستره های فنی و کاربردهای فوق العاده گسترده خریداری کنید.یک تفنگ بادی PCP در هر پر کردن چند تیر دارد؟ این بستگی به ساخت و مدل دارد، اما PCP ها قبل از شارژ مجدد، به طور متوسط بین 30 تا 400 عکس دارند. معمولاً اگر تفنگ بادی PCP با فشار زیاد پر شود، سرعت کم، سپس افزایش و سپس کاهش می یابد. این به این معنی است که شما باید چندین عکس بگیرید تا تفنگ دقیق شود و سپس می توانید یاد بگیرید که سطح پر شدن هوا را برای ثبات شلیک تنظیم کنید.
  مشتاقانه در انتظار نظرات شما هستیمفرم نظرسنجی
  +