کمان

خرید و فروش تفنگ بادی نوریکا - قیمت تفنگ نوریکا مارویک

 • افزودن به علاقه‌مندی 521 بازدید14,500,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 951 بازدید4,000,000 تومان
 • تفنگ بادی نوریکا دست دوم

  تفنگ بادی دست دوم نوریکا جزوه تفنگ‌ها و سلاح‌هایی است که شما می‌توانید در هر سطحی از تیراندازی باشید همچنین برای هر گونه فعالیت تیراندازی مانند تمرین، تفریح، رفتن به شکار و… استفاده کنید. تفنگ بادی نوریکا همانطور که از نام آن پیداست ساخت کمپانی نوریکا میباشد. کارخانه اصلی کمپانی نوریکا در کشور اسپانیا قرار دارد.

  تفنگ بادی نوریکا ساختار شلیک فنر و پیستون را مشاهده می‌کنید که همچنین با هر بار کشیدن ماشه می‌توانید یک شلیک را داشته باشید. در بحث مشخصات ظاهری تفنگ بادی نوریکا باید این موارد بپردازیم که وزنی در حدود ۳ کیلوگرم را دارد. همچنین شما در تفنگ بادی نوریکا با بدنه‌ای از جنس آلیاژ فولاد مواجه می‌شوید که بسیار درجه یک و مقاوم است.

  تفنگ بادی نوریکا از جنس فایبر ساخته شده است. بهترین و ایده آل‌ترین شرایط تفنگ بادی نوریکا می‌تواند ساچمه را با سرعت اولیه در حدود ۲۵۰ متر بر ثانیه شلیک کند. کالیبر تفنگ بادی در حدود ۵.۵ میلیمتر است و همچنین شما می‌توانید توان خروجی در حدود ۲۲ ژول را دریافت کنید. همچنین تفنگ بادی نوریکا بسیار با ارگونومی دست هماهنگ است و می‌تواند یک راحتی استفاده را برای شما به ارمغان بیاورد.

  تفنگ بادی نوریکا در اکثر مدل‌های آن دارای حجم صدای تولیدی بسیار کم در هنگام شلیک و همچنین لگد زدن با شدت کمی را دارا می‌باشد. شما می‌توانید این محصول را از مرکز خرید و فروش تفنگ بادی کمان تهیه کنید.

  مشتاقانه در انتظار نظرات شما هستیمفرم نظرسنجی
  +