کمان

آگهی های خرید و فروش تفنگ پی سی پی رومنتون دست دوم - کمان

آگهی پیدا نشد

تفنگ پی سی پی رومنتون دست دوم

شفروش و خرید تفنگ پی سی پی رومنتون دست دوم

اگر قصد خرید تفنگ pcp دست دوم را دارید، برند های ترکیه ای نیز در طول چند سال اخیر، سر و صدای زیادی را در این حوزه به پا کرده اند. اسلحه شکاری رومنتون در این صفحه از دسته بندی محصولات کمان در دسترس است که یک انتخاب عالی به حساب می آید. قیمت تفنگ پی سی پی رومنتون ترکیه موجب شده است که بسیاری از شرکت ها در بحث عرضه محصولات در این رده دچار مشکل شوند، همان اصالت و کیفیت با ویژگی های فنی عالی و مشابه لیبل های المانی و اروپایی، از جمله مهم ترین مزیت هایی است که با خرید تفنگ pcp برند رومنتون نصیب شما می شود. در ساخت محصولات این شرکت از یک متریال درجه یک با ساختار و مکانیزم شلیک دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک استفاده شده است.

بهترین تفنگ pcp ترکیه ای

مکانیزم مسلح شدن به صورت چخماخی بوده و وزن نهایی اسلحه بسیار عالی است. کالیبر 5.5، توان خروجی 50 و البته سرعت بی نظیر اولیه 290 متر بر ثانیه، از جمله مهم ترین ویژگی ها، قابلیت ها و امکاناتی است که در مورد این تفنگ می توان به آن ها اشاره کرد. اسلحه شکاری pcp برند Romanton در بازار ایران و دنیا، یک انتخاب عالی محسوب می شود و به زعم واردات آسان تر، از نظر قیمتی نیز گزینه ای بهتر است. 2 راه برای پر کردن تفنگ های بادی PCP وجود دارد، یا با پمپ دستی یا با مخازن هوا (مانند مواردی که غواصان استفاده می کنند). شما بین 2 مورد انتخاب دارید، و این واقعاً انتخاب شماست زیرا هر دو روش مزایا و معایبی دارند. فراموش نکنید که در بحث انتخاب و یا فروش تفنگ pcp دست دوم، یکی از مهم ترین نکات، توجه به مکانیزم کارکرد پمپ هوا است، اگر این بخش آسیب دیده باشد اسلحه قیمت به مراتب کم تری خواهد داشت و ارزان تر به فروش می رسد.

مشخصات و قیمت تفنگ رومنتون دست دوم پی سی پی

محصولات پی سی پی از مکانیزم کارکرد عمدتا یکسانی استفاده می کنند و ویژگی های فنی در آن ها بسیار مشابه هم است؛ علاوه بر آن، شما می توانید این اسلحه ها را برای شکارهای از راه دور نیز برنامه ریزی کنید و بسیار راحت تر از مدل های پیستونی شارژ می شوند. فروش تفنگ پی سی پی در بازار ایران سخت است و این امکان در حال حاضر در دسته بندی تفنگ های دست دوم سایت کمان وجود دارد. پمپ دستی دقیقاً همان چیزی است که انتظار دارید - پر کردن را با دست انجام می دهید. با افزایش فشار در تفنگ بادی، پمپاژ آن سخت‌تر می‌شود و صادقانه بگوییم؛ می‌تواند کار بسیار سختی باشد. استفاده از مخزن برای پر کردن تفنگ بادی PCP بدون شک کار بسیار ساده‌تری است، اما باید چند نکته را در نظر گرفت. اولاً اگر برای تیراندازی به طبیعت می روید، یک مخزن هوای غواص می خواهد مقداری حمل کند و پس از چند بار پر شدن، باید دوباره پر شود.    
مشتاقانه در انتظار نظرات شما هستیمفرم نظرسنجی
+