کمان

خرید و فروش تفنگ بادی تند باد - قیمت تفنگ بادی تندباد

 • افزودن به علاقه‌مندی 621 بازدید4,500,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 1058 بازدید5,200,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 544 بازدید18,500,000 تومان
 • تفنگ بادی تندباد دست دوم

  تفنگ بادی دست دوم تندباد یکی از نام‌های آشنا در صنعت تفنگ‌های بادی ساخت کشور ایران است می‌باشد. همیشه در بیشتر کلاسهای آموزشی تیراندازی شما شاهد حضور برند نام‌آشنای تندباد هستید. برند تفنگ بادی تند باد به واسطه کیفیت بسیار بالای آن همیشه توانسته است جایگاه خوبی را در بین تمامی تفنگ‌های بادی بازار برای خود دست و پا کند.

  تفنگ بادی تندباد دست دوم دارای قطر کالیبر در حدود ۴.۵ میلیمتر است. تفنگ بادی تندباد در مدل‌های جدید خود برای جنس بدنه از پلاستیک فشرده استفاده کرده است به همین دلیل ما به شما خرید تفنگ بادی تند باد دست دوم را پیشنهاد می‌کنیم چرا که در مدل‌های قدیمی تفنگ بادی تندباد برای بدنه آن از جنس چوب استفاده شده است که هم به زیبایی آن افزوده و همین که کیفیت آن را بالا میبرد.

  شما به راحتی می‌توانید تفنگ بادی را در دست بگیرید چرا که طراحی خیلی خوبی با حالت دست انسان دارد. همچنین مکانیزم شلیک تفنگ بادی تند باد از نوع فنر و پیستون است جنس این تفنگ بادی بسیار با کیفیت است و شما بابت عمر مفید تفنگ بادی تندباد بعد از خرید از کمان خیالتان راحت باشد. قدرت خروجی آن ۷ ژول و در ایده آل‌ترین حالت در حدود ۱۶۰ متر بر ثانیه سرعت پرتاب تیر آن خواهد بود. طول این تفنگ در حدود یک متر و ۱۵ سانتی متر است.

  PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
  مشتاقانه در انتظار نظرات شما هستیمفرم نظرسنجی
  +