کمان

آگهی های خرید و فروش تفنگ پی سی پی ایر ارمز دست دوم - کمان

آگهی پیدا نشد

تفنگ پی سی پی ایر ارمز دست دوم

خرید و فروش تفنگ پی سی پی ایر ارمز دست دوم

با خرید تفنگ پی سی پی ایر ارمز دست دوم، شما از ویژگی های مثبت یک محصول با کیفیت ساخت کشور انگلستان بهره منتد خواهید شد. این تفنگ ها با ساختار شلیک پی سی پی، کیفیت ساخت عالی و بدنه مقاوم عرضه می شوند و برای هدف زنی و شکار، بهترین انتخاب پیش و رو خواهند بود. شاخه بازار هدف و فروش تفنگ پی سی پی ایر ارمز دست دوم نیز کسانی است که علاقه مند به شکار، طبیعت گردی و هدف زنی هستند.تفنگ های pcp مزیت های زیادی دارند، سرعت عمل در آن ها فوق العاده بالا است و از نظر خصیصه های فنی، همیشه می توانند یک انتخاب عالی باشند. محصول ار تی ای پریست، مدل های اکسترا فک اسپورتر و... از جمله بهترین گزینه های موجود هستند.

قیمت و خرید تفنگ pcp برند ایر ارمز انگلستان

برخلاف تصور عمومی، اولین استفاده ثبت شده از تفنگ بادی PCP در دهه 1500 بود و استفاده از آن توسط ارتش اتریش در سال 1809 بود که باعث اولین شکست ناپلئون در میدان جنگ شد. فرانسوی‌ها از لودرهای یک گلوله با پودر مرطوب استفاده می‌کردند، در حالی که اتریشی‌ ها از تفنگ بادی معمولی Girandoni استفاده می‌کردند که اولین تفنگ بادی PCP بود.PCP مخفف Pre-Charged Pneumatics است؛ برخی افراد به سادگی آن را به Pre-charged کوتاه می کنند. این به نحوه عملکرد تفنگ و عملکرد داخلی مورد استفاده برای شلیک گلوله ها اشاره دارد. تفنگ بادی pcp برند ایر ارمز یک انتخاب عالی برای کسانی است که می خواهند با دامنه قیمت متوسط، یک محصول بسیار عالی و با کیفیت را خریداری کنند، اما دسترسی به برندهای مرجع و برتر در این حوزه را ندارند.

بهترین تفنگ پی سی پی دست دو و استوک بازار

نمی توان گفت که کدام محصول در نهایت بهترین و کامل ترین انتخاب موجود است، اسلحه های شکاری از نظر ویژگی ها و مشخصه های فنی، با هم متفاوت هستند و هر کدام برای یک منظور ساخته شده اند.به سبب قیمت تفنگ بادی pcp برند ایر ارمز، شما می توانید آن را با حداقل هزینه برای شکار انواع حیوانات خریداری کنید. اگر هم قصد فروش تفنگ pcp دست دوم خود را دارید، می توانید از خدماتی که کمان بدون هزینه در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید؛ یک تفنگ برای فروش آماده کنید، تصاویری از آن ثبت کرده و اطلاعاتی کلی در مورد محصولات داشته باشید. به راحتی و با یک ثبت نام ساده در کمان، این قابلیت را خواهید داشت که محصول خود را با هزاران نفر به اشتراک بگذارید.هنگامی که ماشه فشرده می شود، دریچه ای را باز می کند و مقدار کمی هوای فشرده آزاد می شود. این هوا گلوله را از لوله به بالا و از تفنگ بیرون می راند. هر شلیک از هوای فشرده استفاده می کند که به تدریج فشار و مقدار هوای باقی مانده در مخزن را کاهش می دهد. هنگامی که هوا به حداقل رسید، تفنگ باید دوباره با هوا پر شود.
مشتاقانه در انتظار نظرات شما هستیمفرم نظرسنجی
+