کمان

خرید و فروش تفنگ بادی کمتا دست دوم - تفنگ پی سی پی کمتا

 • افزودن به علاقه‌مندی 202 بازدیدتماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی 189 بازدید7,000,000 تومان
 • تفنگ بادی کمتا دست دوم

  تفنگ بادی دست دوم کمتا یکی دیگر از انواع تفنگ‌های بادی وارداتی به کشور است. این تفنگ بادی همانطور که از نام آن پیداست ساخت کمپانی کمتا است. کارخانه این برند تفنگ‌سازی در کشور اسپانیا قرار دارد. تفنگ بادی کمتا دست دوم از لوله‌های با جنس آلیاژ مقاوم فولاد و همچنین از نوع لوله برک مازل استفاده می‌کند.

  در بحث مشخصات ظاهری تفنگ بادی کمتا باید به این موارد اشاره کنیم که طول آن در حدود ۱۰۶ سانتی متر می‌باشد که از این مقدار در حدود ۴۱ سانتیمتر را لوله آن دربرمی‌گیرد. این تفنگ بادی به دلیل وزن قابل قبول ۲.۵ کیلوگرم یکی از مناسب‌ترین تفنگهای بادی برای استفاده در دراز مدت است. تفنگ بادی کمتا از ساختار شلیک فنر و پیستون استفاده می‌کند و همچنین مکانیزم شلیک در آن به صورت دستی است.

  شما در هنگام شلیک با تفنگ بادی کمتا دست دوم می‌توانید توان خروجی ۲۱ ژول را از این تفنگ بادی دریافت کنید که کمک می‌کند سرعت اولیه ساچمه در هنگام شلیک به حدود ۱۹۰ متر بر ثانیه برسد. شما در تفنگ بادی کمتا با ماشه‌ای مواجه هستید که مکانیزم دو مرحله‌ای دارد که به راحتی می‌توانید آن را تنظیم کنید.

  همچنین به جهت جلوگیری از انواع خطرهای احتمالی سیستمی در تفنگ بادی کمتا تعبیه شده است که به طور خودکار ماشه را قفل می‌کند و شما خیالتان از هرگونه اتفاق غیر منتظره در هنگام کار با تفنگ بادی کمتا می‌تواند راحت باشد. این تفنگ را می‌توانید از سایت کمان خریداری کنید.

  PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
  مشتاقانه در انتظار نظرات شما هستیمفرم نظرسنجی
  +