کمان

آگهی های خرید و فروش تفنگ پی سی پی کمتا دست دوم - کمان

آگهی پیدا نشد

تفنگ پی سی پی کمتا دست دوم

خرید و فروش انواع تفنگ پی سی پی کمتا دست دوم

در بازار فروش و خرید تفنگ پی سی پی اروپایی، محصولات شرکت کمتا نیز از جمله بهترین گزینه های پیش و رو هستند که می توانید روی آن ها حساب ویژه ای باز کنید. در تولیدات این شرکت، از بالا ترین استاندارد اروپا استفاده شده و محصولات با مدل های مختلف از سری های یک تا چند شات عرضه می شوند، مکانیزم شلیک در بیشتر اسلحه های این شرکت دستی بوده و مکانیزم مسلح شدن نیز اهرم پشت است، می توانید به راحتی تنظیم شات را نیز روی این دستگاه های پرقدرت انجام دهید. اگر علاقه مند به شکار و طبیعت گردی هستید، با خرید تفنگ پی سی پی کمتا دست دوم، می توانید نیاز خود را تا حد زیادی برآورده کنید. البته همان طور که گفتیم تفنگ پی سی پی کمتا، خیلی کم و محدود در بازار ایران عرضه شده و با ساختار شلیک pcp، عموما برای هدف زنی و شکار بهترین گزینه پیش و رو هستند. در هر صفحه از دسته بندی انواع تفنگ های شکاری pcp، شما می توانید بر حسب نیاز خود، محصولات را در مدل های مختلف کالیبر و... تهیه کنید.

قیمت تفنگ pcp کمتا اسپانیا

دسته بندی مختلف محصولات این شرکت مناسب طیف وسیعی از علاقه مندان به شکار است. وزن کم، مکانیزم فوق العاده سریع و امکان خرید تفنگ پی سی پی در کالیبر 4.5 و 5.5، سبب می شود که شما بتوانید با سرعت عمل هرچه بیشتر، حتی دور ترین اهداف را نیز به راحتی از پای درآورید. نگه داری یک تفنگ پی سی پی بسیار مهم است، گرد و غبار و خاک دشمنان قسم خورده PCP هستند و حتی زمانی که تفنگ در واقع پر از هوا پمپاژ نمی شود باید از درگاه پر محافظت شود. برخی PCP ها از یک یقه محافظ فلزی یا پلاستیکی استفاده می کنند که یا کشیده می شود یا می پیچد تا درگاه ظاهر شود، سپس پس از پر شدن تفنگ بسته می شود. حتما در هنگام خرید و یا بررسی محصولات به این موضوع دقت کنید که تمامی قطعات به صورت صحیح روی دستگاه، یک مکانیزم عملکردی صحیحی دارند.

بهترین تفنگ پی سی پی دست دوم بازار ایران

البته که چند سالی است چنین محصولاتی به راحتی وارد بازار نمی شوند؛ در نتیجه خرید آن ها کمی پیچیده تر از قبل شده است. تیراندازی با یک تفنگ بادی PCP می‌تواند دنیای جدیدی از سرگرمی را بگشاید و به شما این امکان را می‌دهد که تیراندازی خود را با هزینه‌ای بسیار کمتر از تیراندازی با یک سلاح گرم سنتی تقویت کنید. تفنگ‌های با قدرت بالاتر می‌توانند برای شکار پرندگان وحشی بهترین گزینه باشند؛ در صورتی که تاکنون از هیچ تفنگ بادی استفاده نکرده اید، خرید تفنگ pcp برند کمتا آن هم به صورت دست دوم، از نظر هزینه برای شما کاملا منطقی تر خواهد بود. با این حال، شما می توانید به سراغ دیگر دسته بندی ها از بازار خرید تفنگ بادی دست دوم پی سی پی نیز بروید که در کمان در اختیار شماست. دقت کنید که هزینه ای بابت تماشای آگهی از شما دریافت نمی شود.
مشتاقانه در انتظار نظرات شما هستیمفرم نظرسنجی
+