کمان

آگهی های خرید و فروش تفنگ پی سی پی ایرگان دست دوم - کمان

آگهی پیدا نشد

تفنگ پی سی پی ایرگان دست دوم

مشخصات، قیمت و خرید تفنگ پی سی پی ایرگان دست دوم

شرکت های اروپایی زیادی در زمینه تولید تفنگ بادی و پی سی پی فعالیت می کنند، یکی از آن ها ایرگان است که از چک وارد این عرصه شده و البته محصولات فوق العاده درجه یک، جذاب و خوش دستی را راهی بازار کرده است، اگر قصد خرید تفنگ pcp دست دوم اروپایی را دارید، طیف وسیعی از این محصولات، در مدل های ولکان 3 لانگ، ولکان تاکتیک و سنتتیک عرضه می شوند. شکل ظاهری عالی، کیفیت ساخت فوق العاده بالا و قیمت تفنگ بادی پی سی پی ایرگان سبب شده است که بسیاری از مشتریان، ترجیح دهند به صورت مستقیم و بدون رفتن به حاشیه، به سراغ محصولات این لیبل بروند. در صورتی که نیاز به خرید تفنگ بادی pcp دست دوم ایرگان دارید، ما در این صفحه نمونه های استوک و دست دومی که توسط مشتریان در سراسر ایران ثبت شده اند را به شما پیشنهاد خواهیم کرد، با ورود به صفحه خرید تفنگ پی سی پی دست دوم ایرگان، شما می توانید مشخصات فنی، ویژگی ها و قابلیت های این اسلحه های شکاری را به راحتی مشاهده کنید.

فروش تفنگ pcp دست دوم ایرگان

برخی از PCP ها هیچ نوع پوشش یا دوشاخه پورت پر ندارند. این خوب نیست، اما شرکت ایرگان در تولیدات خود، از یک عایق درجه یک و عالی استفاده کرده که جلوی نفوذ خاک و نشت را می گیرد؛ اما به هر حال من توصیه می کنم درگاه را با یک تکه نوار چسب یا نوار برقی بپوشانید، اگرچه برخی از افراد نیز از یک نوار کوچک از لوله داخلی دوچرخه یا یک نوار الاستیک ضخیم استفاده کرده اند. دقت کنید که در کنار خرید خود تفنگ، یک سری اقلام نیز باید توسط شما تحویل شود؛ در بازار معمولا محصولات نو با گارانتی عرضه می شوند که البته در مورد این محصولات به دلیل این که در کشور اروپایی تولید شده اند خیلی قابل اطمینان نخواهد بود، ترتجیح این است که حتما در بحث خرید اسلحه pcp دست دوم تمامی تجهیزات را تحویل بگیرید. مگر اینکه یک PCP تک گلوله خریداری کرده باشید، تفنگ شما با یک خشاب همراه خواهد بود و برخی از تولیدکنندگان حتی دو عدد را ارائه می دهند. این یک ویژگی عالی است زیرا بارگیری یک گلوله کمی طول می کشد

بهترین تفنگ های پی سی پی دست دوم

در بحث فروش تفنگ بادی دست دوم پی سی پی، یکی از مهم ترین مسائل، توجه به پارت نامبر درج هشده روی محصولات را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که حتما این اسلحه شکاری توسط لیبل و برند اصلی ساخته شده است. در مورد خرید تفنگ پی سی پی دست دوم چند ریسک وجود دارد، اول این که باید مطمئن شوید اسلحه توسط برند اصلی تولید گردیده است، تفنگ پی سی پی دست دوم تفاوت چندانی با محصول نو ندارد، در نهایت و با گذشت چند سال، می توانید چند قطعه جزئی از این دستگاه را تعویض کنید که در این صورت هزینه زیادی هم روی دست شما نمی گذارد.  
مشتاقانه در انتظار نظرات شما هستیمفرم نظرسنجی
+