کمان

تفنگ پی سی پی هاتسان دست دوم - کمان

 • افزودن به علاقه‌مندی 595 بازدید14,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 656 بازدید35,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 43 بازدیدتماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1176 بازدید13,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 881 بازدید50,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 2004 بازدید11,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 1735 بازدید13,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 2016 بازدید54,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 2631 بازدید12,000,000 تومان
 • تفنگ پی سی پی هاتسان دست دوم

  مشخصات، قیمت و خرید تفنگ پی سی پی هاتسان دست دوم

  هاتسان یکی از معروف ترین و شاخص ترین برند های تولید انواع اسلحه های شکاری و بادی و PCP در بازار جهانی است. اگر مایل به انتخاب و خرید تفنگ بادی پی سی پی دست دوم هاتسان در بازار ایران هستید، لازم است که نخست اطلاعاتی را در مورد مشخصه ها، ویژگی ها و قابلیت های اسلحه های این شرکت به دست آورید. در کمان، علاوه بر کسب اطلاع در بخش مجله خبری، می توانید محصولات دست دوم را نیز تهیه کنید.همین طور اگر قصد فروش تفنگ پی سی پی دست دوم هاتسان خود را دارید، به همین منوال و با یک ثبت نام ساده، می توانید این کار را انجام دهید. صرفا نیاز به چند تصویر واقعی از اسلحه خود خواهید داشت.

  فروش تفنگ پی سی پی هاتسان کارکرده

  این شرکت تاکنون محصولات محبوب و پرفروش زیادی را راهی بازار کرده است که از جمله آن ها می توان به ای تی 44، مدل بی تی 65 و هرکولس هاتسان اشاره کرد. مسئله مهم در تعیین قیمت تفنگ پی سی پی هاتسان دست دوم، توجه به اصالت کالا، مشخصات فنی، تعمیر شدن یا آکبند بودن دستگاه است.برای سالها، برند هاتسان یکی از مرجع ترین و موفق ترین لیبل های فعال در بازار ترکیه، آسیا و اروپا است. نمونه های سفارشی سازی شده از اسلحه های pcp شرکت هاتسان راهی بازار انگلستان، آلمان، اروپا و... می شوند.

  بهترین مدل های تفنگ هاتسان پی سی پی دست دوم

  طول کلی اسلحه شکاری، وزن و سرعت، حداکثر فشار بر مبنای بار، خشاب و یا نوع تغذیه، ظرفیت خشاب، وضعیت دست گرفتن اسلحه و آلیاژ و یا متریال به کار رفته، از جمله مهم ترین مقوله هایی هستند که در بحث خرید تفنگ PCP هاتسان دست دوم، می توانند به شما در تعیین قیمت کمک کنند. اگر فروشنده هستید، با بررسی دسته بندی های کمان، می توانید قیمت محصول را مشخص کنید و جزئیات بیشتری با ثبت نام، از اسلحه دست دوم و کارکرده خود قرار دهید.البته قیمت تفنگ پی سی پی معمولا از نسخه های معمولی بیشتر است، استفاده از این اسلحه آسان تر بوده و ظرفیت تیر و یا جا زدن خشاب نیز، از جمله مهم ترین خصیصه هایی است که در این اسحله های شکاری محبوب دیده می شود.

  قیمت تفنگ PCP هاتسان دست دوو کارکرده

  تفنگهای هاتسان به صورت مسلح از بغل کار می کنند، مکانیزم شلیک و پر شدن پیستون PCP بوده و کالیبر آن ها بسته به نوع اسلحه متفاوت است. توان خروجی این دستگاه های مکانیکی فوق العاده بالا است و در برخی از آن ها امکان تنظیم شات نیز وجود دارد.قیمت تفنگ پی سی پی دست دوم هاتسان، معمولا بر اساس نمونه نوی موجود در بازار تعیین می گردد؛ همین طور به هر حال قیمت ارز نیز روی این مسئله تاثیر می گذارد؛ شما می توانید به جهت خرید تفنگ پی سی پی هاتسان استوک، با فروشندگانی که در این صفحه، کالای خود را به عنوان آگهی عرضه درج کرده اند تماس بگیرید.
  مشتاقانه در انتظار نظرات شما هستیمفرم نظرسنجی
  +