کمان

آگهی های خرید و فروش تفنگ پی سی پی دیانا دست دوم - کمان

آگهی پیدا نشد

تفنگ پی سی پی دیانا دست دوم

مشخصات، قیمت و خرید تفنگ پی سی پی دیانا دست دوم

برند تفنگ پی سی پی دیانا یکی از معروف ترین و برجسته ترین شرکت های فعال در حوزه تولید انواع تجهیزات شکار است که در مکانیزم های متعدد، دستگاه های مختلف را تهیه و در آن ها از تکنولوژی های روز استفاده می کند. اگر قصد خرید تفنگ های برند دیانا را دارید، کمان در حال حاضر متنوع ترین آن ها را در دسته بندی های عرضه خود قرار داده است. در بحث خرید، یکی از مهم ترین و کلیدی ترین موضوعات، توجه به اصالت برند، متریال با کیفیت و همین طور فرم فابریک دستگاه است. مکانیزم شلیک در تفنگ های شات پی سی پی دستی بوده و تعداد شات در آن ها تک و یا می تواند تا ۶۰ و حتی بیشتر باشد. کالیبر، قدرت شلیک، جنس بدنه و قنداق، تعداد خان، طول اسلحه و همین طور امکان نصب شدن یا نشدن دوربین، از جمله مهم ترین و اصلی ترین مقوله هایی است که می تواند قیمت تفنگ پی سی پی دست دوم شما را تحت تاثیر قرار دهد. تفنگ های پی سی پی آلمانی از ساید لول برای لودینگ استفاده می کنند که در نوع خود بی نظیر است.

قیمت تفنگ پی سی پی دست دوم اصل

یکی از کلیدی ترین موارد در مورد کنترل قیمت تفنگ پی سی پی دیانا، استفاده از وزن فوق العاده پایین است. در کمان شما می توانید به عنوان یک واسط، تمامی محصولات مد نظر خود را تهیه کنید. البته که این مجموعه هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد کرد و قیمت تمامی لوازم شکار و طبیعت گردی نیز رقابتی خواهد بود. حداکثر فشار کاری، یکی دیگر از مقوله های مهم در مورد خرید انواع اسلحه پی سی پی دیانا دست دوم، سالم بودن قطعات داخلی است. البته بسیاری از قطعات قابل تعویض خواهند بود. مکانیزم مسلح شدن اسلحه نیز بستگی به خودتان دارد. می تواند گلنگدن از بغل و یا هر مورد دیگری باشد. از یک سوی دیگر، دقت داشته باشید که تفنگ پی سی پی دست دوم معمولا با سال ساخت بالاتر، در کشور آلمان طراحی و حتی مونتاژ شده است. برخی از فروشندگاه متاسفانه کالاهایی را با لیبل مشترک و ... عرضه می کنند و حتی ممکن است کالا واقعا با کیفیت نباشد.

عرضه و فروش تفنگ پی سی پی استوک و دست دو

فروش تفنگ پی سی پی دست دوم البته در سایت های اینترنتی کم تر رواج دارد، اما شما می توانید تنوع گسترده ای از آن را در کمان بررسی کنید. این محصول در حال حاضر و با توجه به مشکلات واردات، تحت عنوان یک کالای نایاب شناخته می شود که به زعم بهره گیری از دوام فنی، توانسته به عنوان یک محصول عالی قد علم کند. عمل لودینگ در این تفنگ پی سی پی آلمانی بی نظیر است. قدرت دستگاه ها بر اساس ژول، تعداد خان برای مشخص کردن نرخ گردش گلوله و... از جمله مهم ترین المان هایی است که در بحث خرید تفنگ بادی دست دوم دست دو پی سی پی باید به آن دقت کنید.  
مشتاقانه در انتظار نظرات شما هستیمفرم نظرسنجی
+