کمان

خرید و فروش تفنگ پی سی پی اسلکون - قیمت تفنگ اسلکون

 • افزودن به علاقه‌مندی 829 بازدید25,000,000 تومان
 • تفنگ پی سی پی اسلکون دست دوم

  کسانی که علاقه مند به تفنگ های بادی دست دوم پی سی پی، هستند به خوبی با نام اسلکون آشنا می باشند. برند اسلکون، یکی از برندهای جدید تفنگ بادی می باشد که سابقه خیلی زیادی ندارد و در حال حاضر در کشور ترکیه می باشد.

  تفنگ پی سی پی اسلکون دست دوم

  شرکت اسلکون، در سال 2006 فعالیت خود را آغاز کرده است و با به کار بردن راهکارهای نو توانسته به موفقیت های زیادی برسد و در کنار شرکت های بزرگ قرار گیرد. از نقاط قوت تفنگ پی سی پی اسلکون می توان به سرعت بالا، دقت زیاد، وزن سبک و خوش دست بودن اشاره کرد. تفنگ های برند اسلکون با اینکه در کشور ترکیه‌ ساخته می شوند ولی بخشی از قطعات تنفگ ها را از کشورهایی مثل چک وارد می کند.

  این روزها در داخل ایران تفنگ پی سی پی اسلکون، طرفداران زیادی دارد به همین دلیل بیشتر به صورت دست دوم خرید و فروش می شود. تفنگ پی سی پی اسلکون دست دوم دارای کیفیت ساخت مطلوبی است و ابعاد و وزن آن به خوبی طراحی شده است. مکانیزم تنظیم شات در تفنگ اسلکون، از نوع فشار شکن می باشد و توان خروجی آن خیلی بالاتر از تفنگ های رقیب خود است.

  نکته قابل توجه که درباره تفنگ پی سی پی اسلکون دست دوم، وجود دارد این است که، امکان نصب صدا خفه کن روی لوله آن می باشد.

  قبل از خرید تفنگ پی سی پی اسلکون دست دوم در سایت کمان، حتما درباره آن اطلاعاتی داشته باشید و مشخصات تفنگی را که می خواهید خریداری کنید بدانید. بهتر است قبل از خرید تفنگ پی سی پی اسلکون دست دوم، بودجه‌ای که برای خرید در نظر دارید را مشخص کنید و بعد با توجه به بودجه‌ای که دارید اقدام به انتخاب تفنگ پی سی پی اسلکون دست دوم کنید.

  مشتاقانه در انتظار نظرات شما هستیمفرم نظرسنجی
  +