کمان

آگهی های خرید و فروش تفنگ پی سی پی سوماترا دست دوم - کمان

تفنگ پی سی پی سوماترا دست دوم

خرید و فروش تفنگ پی سی پی سوماترا دست دوم

خرید تفنگ بادی پی سی پی دست دوم از نظر هزینه برای بسیاری به صرفه است؛ شما می توانید روی مدل های مختلف موجود حساب کنید. ضمن این که مدل های تفنگ pcp همیشه یک انتخاب عالی برای کسانی هستند که با بودجه نسبتا محدود، قصد تجربه یک شلیک بی نظیر در فاصله های دور با کم ترین نقص را دارند. برند اسلحه های شکاری سوماترا سامیانگ، یکی از برجسته ترین و شناخته شده ترین فروشندگان این حوزه است. با خرید تفنگ پی سی پی سامیانگ، شما از مزیت های زیادی بهره مند خواهید شد که صرفا یکی از آن ها دوام فنی بالا است.

خرید و قیمت تفنگ pcp سوماترا سامیانگ کره

بازار خرید و فروش تفنگ های پی سی پی دست دوم همیشه محبوب و پر رونق است، از بین گستره محصولاتی که در بازار عرضه می شوند، تولیدات این شرکت به دلیل ساخت و مونتاژ در کره جنوبی یک انتخاب عالی محسوب می شوند. مدل های پی سی پی با گلنگدن از بغل عرضه شده و یکی از بهترین مدل های این شرکت سوماترا 2500 است؛ کمپانی سامیانگ با بهره گیری از متریال درجه یک، فولاد مقاوم در مقابل خوردگی و اکسید و صد البته سرعت شات فوق العاده بالا، بهترین محصولاتی که فکرش می کنید را ساخته و فرآوری می کند. آلیاژ مورد استفاده در تفنگ pcp سامیانگ، فولاد مقاوم در مقابل اکسید است، ظرفیت 500 سی سی آن یکی از بهترین نمونه های عرضه شده می باشد. عمدتاً تفنگ هایی با کالیبر 0.22 و 0.25 هستند که در محدوده 20 تا 40 فوت پوند نیرو تولید می کنند. اما در مقابل مدل های 4.5 و 5.5 در بازار ایران فروش گسترده تری را تجربه می کنند و شما می توانید آن ها را تحت لیبل کره ای سوماترا خریداری کنید.

تفنگ دست دوم پی سی پی کره ای

در سال‌های اخیر، توسعه قابل توجهی روی تفنگ‌ های بادی برای تیراندازی تفریحی، رقابت و حوزه خاص مورد علاقه بسیاری از افراد یعنی شکار متمرکز شده است. در حالی که تفنگ بادی معمولاً برای شکار مورد استفاده قرار می گیرند، تفنگ ‌های شکار این گونه ‌های متنوع شامل تفنگ‌ های پیستونی فنری، تفنگ‌ های بادی پیش ‌شارژ بادی (PCP) در کالیبرهای استاندارد و تفنگ ‌های PCP کالیبر بزرگ‌تر برای شکارچیان بهترین گزینه ها برای کسانی است که مدام در سیر و سفر بوده و یا در اطراف خانه خود اقدام به شکار می کنند. شما می توانید با خرید تفنگ pcp برند سوماترا دست دوم و یا مدل های استوک، از تمام مزیت هایی که در مورد این اسلحه ها درباره آن صحبت می شود استفاده کنید. طراحی ارگونومیک، حرکت سریع گلوله در خوان، لایه های قابل اعتماد از فولاد و همین طور ثبات شات به شات، از جمله مزیت هایی است که در تفنگ های pcp برند کره ای سوماترا حتی در نسخه های دست دوم دیده می شود. شما می توانید تفنگ های دست دوم بیشتری را در دسته بندی های خرید pcp تفنگ دست دوم بادی سایت کمان بررسی کنید.  
مشتاقانه در انتظار نظرات شما هستیمفرم نظرسنجی
+